P.P.H.U "Adamczyk" | Producent folii ADAMCZYK

O firmie

Producent folii – firma P.P.H.U „Adamczyk” istnieje od 18 czerwca 2005 roku. W początkowych latach działalności wytwarzaliśmy proste rzeczy typu woreczki HDPE ( high density PE- polietylen o dużej gęstości ). Stały rozwój, rzetelność i wysoka jakość wyrobów pozytywnie wpłynęły na rozwój przedsiębiorstwa. Kolejnym etapem w historii było wprowadzenie druku na wyrobach foliowych dzięki drukarce flexograficznej. Uruchomiliśmy również produkcję dwuwarstwowej folii HDPE oraz LDPE.

Na torebki HDPE posiadamy ocenę organoleptyczną oraz badania migracji globalnej. Oznacza to, że nasz produkt spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa wymagane w czasie kontaktu artykułów spożywczych z folią. Wychodzimy na przeciw najnowszym rozwiązaniom technologicznym i co najważniejsze w 100 % wykorzystujemy odpady poprodukcyjne w procesie recyklingu.

Obecnie drukujemy na drukarkach flexograficznych precyzyjne zlecenia, produkujemy folie do przemysłu węglowego z blokiem UV, zapewniamy zakładom gospodarki komunalnej oraz firmom sprzątającym najwyższej jakości worki na odpady w 7 kolorach z nadrukiem, produkujemy rękaw foliowy dla pralni.

W tym roku tj. 2013 rozpoczęliśmy rozbudowę firmy, która ma na celu poszerzenie asortymentu o takie produkty jak m.in reklamówka na rolce. Na przełomie sierpnia- września planujemy uruchomić nową linię do produkcji folii HDPE, oraz nową linię do produkcji folii LDPE.

W zakładce Kontakt znajdą Państwo formularz kontaktowy za pomocą którego możecie składać nie tylko zapytania ofertowe, ale także zamawiać próbki naszych produktów. Posiadamy własny samochód dostawczy co gwarantuje bezpieczne dostarczanie dużych zamówień na miejsce w różne miejsca w kraju. Koszty dostarczenia są ustalane indywidualnie. Mniejsze zamówienia realizowane są poprzez kuriera.

Współpracujemy z takimi firmami jak:  Marco Shoes, R. Twining, Sita Suez. Zapraszamy do współpracy.

 

Paweł Adamczyk

Właściciel firmy P.P.H.U „Adamczyk”

 

[sg_popup id=”1″][/sg_popup]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress